LIFTING TWARZY LASEREM FRAKCYJNYM

LASER FRAKSYJNY DEIMOS MEDICAL służy do wykonywania frakcjonowanej dermabrazji laserowej – poprawia teksturę i barwę skóry, wygładza blizny potrądzikowe i przebarwienia. Przywraca skórze świeży i zdrowy stan, pozwalając na szybki powrót do codziennych obowiązków.

Zabiegi LASEREM FRAKCYJNYM DEIMOS MEDICAL  to najnowocześniejszy i najbardziej skuteczny sposób odmładzania i usuwania defektów skóry.

ZASTOSOWANIE LASERA FRAKCYJNEGO:

 • WYGŁADZANIE ZMARSZCZEK
 • USUWANIE BLIZN POTRĄDZIKOWYCH
 • KOREKCJA BLIZN POOPERACYJNYCH I ROZSTĘPÓW
 • USUWANIE PRZEBARWIEŃ
 • REGENERACJA SKÓRY TWARZY I CIAŁA

Zabiegi laserem FRAKSYJNYM BRYTYJSKIEJ FIRMY DEIMOS MEDICAL tanowią skuteczne rozwiązanie problemów blizn potrądzikowych i pooperacyjnych, zmarszczek płytkich i umiarkowanych, chropowatej skóry, ostudy i plam posłonecznych. Zastosowanie lasera jest bardzo szerokie i wszechstronne i można go dopasować indywidualnie do celowości leczenia.

NA CZYM POLEGA DZIAŁANIE LASERA FRAKSYJNEGO DEIMOS MEDICAL ?
Podczas trwania zabiegu laser emituje tysiące mikroskopijnych wiązek światła do naszej skóry, tworząc jednocześnie malutkie otworki w kształcie stożka tzw. strefy mikrotermalne. to właśnie przez te stożki emitowane jest światło lasera, które głeboko penetruje komórki tkanki podskórnej i skóry właściwej. Pomimo tak intensywnego działania lasera skóra wokół pozostaje nienaruszona i następuje szybka regeneracja. Laser fraksyjny uszkadza skórę, aby pobudzić jej regenerację, czyli odmładza przez gojenie.
CZĘSTOTLIWOŚĆ I EFEKTYWNOŚĆ ZABIEGÓW:
Każda sesja trwa od 10 – 45 min. w zależności od obszru na którym przeprowadzany jest zabieg. W celu uzyskania optymalnych efektów zaleca się wykonanie 3-5 zabiegów w odstępach 2-4 tygodniowych. W ciagu najbliższych tygodni po zabiegu oragnizm odbudowuje po kolei warstwy skóry właściwej, pobudzenie kolagenu do regeneracji powoduje wygładzenie i uelastycznienie skóry.
Większość pacjentów zauważa różnicę już po pierwszym zabiegu, jednak efekt poprawia się jeszcze w ciągu najbliższych 2-3 miesięcy.

Bezpośrednio po zabiegu przez dwie , trzy godziny pacjent odczuwa dyskomfort podobny do reakcji po intensywnym opalaniu. W obszarach objętych zabiegiem  lekkie pieczenie i swędzenie mijajace zazwyczaj w przeciągu pierwszej doby. Niewielki obrzęk oraz zaczerwienienie może utrzymywać sie przez kilka dni. Następnie skóra przyjmuje koloryt opalenizny, który zanika całkowice po upływie 12 – 14 dni. Ani zaczerwienienie, ani obrzęk nie wyłączają pacjenta całkowicie z życia codziennego. W okreie rekonwalescencji zmiany pozabiegowe na twarzy można ukryć pod makijażem, natomiast zmiany na ciele pod ubraniem.

Lekkie ukłucia odczuwalne podczas zabiegu są dobrze tolerowane przez pacjentów. Aby zmniejszyć dyskomfort dla pacjenta, stosowane jest znieczulenie w postaci maści, nakładanej miejscowo na obszar poddawany zabiegowi. Po zabiegu pacjent nie odczuwa żadnego bólu.

Laser fraksyjny podobnie, jak wszystkie inne urzadzenia firmy deimos medical, posiada europejski certyfikat bezpieczeństwa CE. Zabieg nie narusza otaczających tkanek, naczyń krwionośnych ani nerwów. Badania laboratoryjne nie wykazały żadnych powikłań po zabiegu, nie odnotowano żadnego przypadku zbliznowacenia lub infekcji. Do tej pory wiekszośc zabiegów laserowych dawało dobre efekty kosztem skutków ubocznych, ryzyka oraz długiego okresu gojenia i powrotu do zdrowia. Zabiegi laserem fraksyjnym DEIMOS MEDICAL to innowacyjna technologia oferująca doskonałe wyniki bez utraty bezpieczeństwa, zminimalizowane efekty uboczne oraz znacznie skrócony czas gojenia się skóry.
PRZECIWWSKAZANIA:

 • przyjmowanie steroidów i retinoidów
 • skłonnośc do tworzenia się keloidów ( blizn przerostowych)
 • nowotwory skóry
 • ciąża i okres karmienia
 • aktywne infekcje bakteryjne i wirusowe
 • korzystanie ze słońca lub solarium w okresie 3 tygodni przed zabiegiem

Zalety laserowej dermabrazji LASEREM DEIMOS MEDICAL:

 • poprawa gładkości i jędrności skóry
 • bezpieczny, efektywny i komfortowy zabieg dla delikatnej skóry twarzy, szyi, dekoltu i rąk
 • długotrwałe efekty.
Umów się na wizytę