DIETETYKA / ODŻYWIANIE / NUTRITION

“Absolutnie piękno wypływa z wewnątrz.”Przytoczona maksyma idealnie opisuje rolę właściwego odżywiania w profilowaniu naszego wyglądu, samopoczucia i poziomu energii. Odpowiednia, dostosowana do indywidualnych potrzeb organizmu podaż składników odżywczych determinuje w bezcennej mierze witalność, zdrowy wygląd skóry, odporność organizmu, a także jego lekkość i energię. Przecież tego szukasz, błądząc w wirtualnym chaosie informacyjnym. Cenny klik w to miejsce jest szansą na zmianę. Diametralną zmianę. Grzech ją stracić.

Nasz specjalista do spraw odżywiania, dietetyk z witalną duszą przeprowadzi Cię przez proces redukcji masy ciała czy transformacji utartych nawyków żywieniowych. Dostosuje plan żywieniowy pod gros Twoich wymagań, ale i potrzeb Twojego organizmu.

Na pierwszej , godzinnej wizycie, w atmosferze absolutnego relaksu dietetyk zbada Twoje potrzeby w zakresie odżywiania , zmierzy istotne parametry i ustali wspólne z Tobą cel działania. Potem, w zależności od obranej drogi działania będziecie pracować by dosięgnąć obrany cel.

Do korzystania z doświadczenia i wiedzy naszego dietetyka zapraszamy osoby z nadmierną masą ciała, spadkiem energii, osoby w różnych stanach fizjologicznych (ciąża, laktacja), czy z zaburzeniami na tle żywieniowym.

Daj sobie tę szansę i otwórz wrota do nowego, energicznego ja! Pomożemy Ci je odbudować.

Umów się na wizytę